Тепловий вузол призначений для систем опалення та гарячого водопостачання житлових комплексів, підприємств, складських приміщень тощо.
В основу теплового вузла входить пластинчастий теплообмінник пар/вода або вода/вода.

 

 

Детальніше...  

Труби поверхні нагріву котлів ДКВр

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...  

Димососи нашого виробництва призначені для видалення димових газів, що йдуть, з котлоагрегату.

 

 

 

 

 

 

Детальніше...  

 Циклони батарейні типу ЦН, ЦБ призначені для уловлювання золових частинок з димових газів, що відходять. Видалення золових частинок здійснюється шляхом завихрення димових газів котлоагрегату, що йдуть, унаслідок чого важкі частинки збираються в зольнику циклона, а очищені димові гази йдуть у димову трубу.

 

 

 

 

 

Детальніше...  

Утилізатори тепла димових газів УГВ призначені для утилізації тепла вихідних димових газів котлоагрегату, водночас здійснювати підігрів води, що живить котел, шляхом прогону через бак акумулятор, унаслідок чого спостерігається підвищення ККД котла до 5-ти %, відповідно це економія палива.

Детальніше...  

Деаератори атмосферного тиску серій ДА з барботажним пристроєм призначені для видалення корозійно-агресивних газів (кисню і вільної вуглекислоти) з живильної води парових котлів і підживлювальної води систем теплопостачання в котельнях усіх типів (за винятком суто водогрійних).

Детальніше...  

Економайзери сталеві БВЕС застосовують для використання тепла відхідних газів серійно випущених котлів типу Е (КЕ), Е (ДЕ) і ДКВр.
Розміри хвостових поверхонь нагріву для того чи іншого котла визначаються величинами температури відхідних газів, розрахованими за оптимальних значень

Детальніше...  

Водопідготовчі установки призначені для підготовки води перед подачею її в паровий котел або для підживлення водогрійних котлів опалювальних котелень.

Водопідготовчі установки поставляються разом з усіма необхідними для експлуатації комплектуючими: насосом, запірною арматурою, контрольно-вимірювальними приладами і поставляються у вигляді максимальної монтажної готовності.

Детальніше...  

Передтопки для спалювання альтернативних видів палива ПСО призначені для спалювання сипучого альтернативного палива, такого як лушпиння, тріска, пелети, з подальшою подачею продуктів горіння в котлоагрегат.

Детальніше...  

Економайзер чавунний блочний, застосовується як хвостові поверхні нагріву парових стаціонарних котлів типів ДЕ, КЕ і ДКВр

Детальніше...  

Офіс


Адреса:

04112, Україна, м.Київ,
вул.Куренівська 16 А

Україна, 19100,
Черкаська обл.,
Монастирищенський район,
с. Нове Місто
перевулок Парковий 2б

Відділ продажу:

+38 (097) 430 50 54

+38 (067) 187 05 70

Директор:
тел.: +38 (098) 535-60-37,

Email:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Виробництво:

Україна, 19100,
Черкаськая обл.,
Монастирищенський район,
с. Нове Місто
перевулок Парковий 2б

Години работи:

Пн-Cб с 9.00 до 18.00
Вс: вихідний