ТОВ "Машинобудівне Виробниче Об'єднання "ЕНЕРГІЯ"
Промислове котельне обладнання.

Наше підприємство це надійний у всіх сенсах постачальник енергетичного обладнання, такого як автоматизованих котлів серії Е, МЗК, ДЕ, МЕ, ДКВР продуктивністю від 1 до 25 тонн пари на годину, водогрійних котлів ВК, КСВа будь-якої потужності, додаткового котельного обладнання, а саме економайзери сталеві, чавунні, деаератори атмосферні, підігрівачі та багато іншого.

Продукція, що поставляється ТОВ "Машинобудівне виробниче об'єднання "ЕНЕРГІЯ" - це надійність, перевірена часом, це якість, це підхід до роботи, виходячи насамперед з Ваших планів і побажань.

ТОВ "Машинобудівне виробниче об'єднання "ЕНЕРГІЯ" задовольнить будь-які потреби Вашого підприємства в постачанні котлів і додаткового котельного обладнання та готові вирішити найскладніші енергетичні завдання, поставлені Клієнтом з питань монтажу, пуску в роботу й обслуговування котлоагрегатів.

У своїй діяльності ми робимо ставку на побудову довготривалих взаємовигідних стосунків з нашими замовниками, надаючи їм широкий вибір устаткування, що випускається, ефективні проєктно-технічні рішення і новітні технології для теплоенергопостачання об'єктів і підприємств.