ТРАНСПОРТАБЕЛЬНІ БЛОЧНО-МОДУЛЬНІ КОТЕЛЬНІ УСТАНОВКИ

  

                                          

 

 

 

Котельні установки є спеціалізованим, технологічним рішенням, основним завданням якого є виробництво теплової енергії у вигляді насиченої пари для технологічних потреб підприємств, гарячого водопостачання, опалення різного роду комунальних і промислових об'єктів.

Котельні установки являють собою один або кілька суцільнометалевих, утеплених модулів з уже змонтованим обладнанням, готовим до роботи. Додаткове обладнання підбирається відповідно до побажань Клієнта.

                                                     

 Установки котельно-модульні на альтернативних видах палива

 

Установка котельно-модульна являє собою автономну котельню, розміщену в транспортабельному модулі з уже змонтованим обладнанням. Котельна установка може виступати як резервним, так і основним джерелом пари, необхідної для задоволення технологічних і опалювальних потреб.

Установки котельно-модульні УКМ виготовляють на базі парових котлів серії Е, а саме Е1,0-0,9, Е1,6-0,9ГМН, Е2,5-0,9ГМ із передтопками для спалювання альтернативних видів палива, як-от пелета, деревна тріска, лушпиння соняшника.

Модульна котельня, яка складатиметься з декількох однотипних модулів.

Головна зручність модульних котелень - у мобільності, а також у їхній автономності та простоті експлуатації.

Крім того, модульні котельні установки розроблені за єдиним стандартом, що дає змогу їх встановлювати в стислі терміни. Клієнт може сам вибрати компонування додаткового обладнання, за бажанням замовника може додаватися кабіна оператора, санвузол, душова.